Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com Satmak / Kiralamak İstiyorum    |    Almak / Kiralamak İstiyorum 

BARNAS Genel Müdürlük
Barnas Facebook  

Her Ofis Bagimsiz Bir Franchise Isletmesidir 
  HAKKIMIZDA
  Kurumsal ( Vizyon - Misyon )
  Kurucular
  Akademi BARNAS
  Basında BARNAS
  Sosyal Medyada BARNAS
  Kentsel Dönüşüm
  İletişim

  GAYRİMENKUL ARAMA
 Emlak Tipi
 Durum
 Emlak No
 İl
 İlçe
 Semt
 
<< Bütün Gayrimenkuller >>
 
  OFİS ARAMA
 
<< Bütün Ofisler >>
  DANIŞMAN ARAMA
Ad
Soyad
<< Bütün Danışmanlar >>
 


KURUCULAR

BARNAS Kimdir?

BARNAS 1993 yılında İstanbul’da İnşaat, Proje ve Taahhüt firması olarak mimar Barbaros Nasün ve eşi NatalyaNasün tarafından kurulmuştur.

Barbaros Nasün, Türk Gayrimenkul Sektöründe yenilikçi, araştırmacı ve yaratıcı kişili ile ve Türkiye’de en iyi gayrimenkul profesyonellere yetiştiren kişi olarak tanınmaktadır.

NatalyaNasün, Türkiye gayrimenkul sektöründe en iyi profesyonel gayrimenkul danışmanlarından biri olarak, müşteri memnuniyeti ön planda tutarak saygın kişili ile tanınmaktadır.

2000 yılında BARNAS gayrimenkul sektöre giriş yapmıştır ve yabancı bir gayrimenkul şirketi ile franchise anlaşması yaparak Kozyatağı bölgesinde ilk ofisini açmıştır.

2001 yılında Türkiye’de ilk kez % 80 sistemini uygulamaya başlamıştır.

2004 senesinde Ataşehir ’de açtığı 2.nci ofisiyle sektörde kararlı ve istikrarlı büyümesini sürdürmüştür.

2005 yılında altın çağını yaşayan emlak piyasasında yaklaşık 450 m2 kapalı ofis alanı ve 45 kişilik kadrosuyla Türkiye tarihindeki en büyük kadrolu emlak pazarlama şirketi konumuna gelmiştir.

2006 yılında İşlem hacmi ve servis kalitesiyle uluslararası piyasalarda da dikkat çekmiştir ve Avrupa’nın en büyük «A+» Emlak dergisi Bellevue (Almanya) tarafından “Best PropertyAgents 2006” kataloğuna İlk ve Tek Türk Gayrimenkul Şirketi olarak kabul edilmiştir.

2006 yılında kendi markasını kurarak, uzun yıllar Amerika Birleşik Devletleri ve daha birçok ülkede başarıyla uygulanan %100 sistemini Türkiye’de ilk defa uygulamaya koyan firma olmuş ve sektörde çalışan Emlak Profesyonellerine yeni bir ufuk açmıştır.

BARNAS Avrupa’da kendi gazetesini çıkartan ilk emlak şirketlerinden biridir.Bugün Avrupa’nın önde gelen Gayrimenkul Pazarlama şirketlerinden birisi olan ve İSO 9001:2000 Kalite Sistemine uygun olarak faaliyet gösteren BARNAS çalışma alanlarını daha da genişleterek 2011 yılından itibaren franchise vermeye başlayarak, önce ulusal daha sonra uluslararası bir şirket olmayı hedeflemektedir.

Bizden haberler ve yeniliklerimiz hakkinda bilgi almak için lütfen üye olunuz!
Ad - Soyad :  E-posta :   
Ofis Giris
İnönü Cad. Kosova Apt. No:90/3 34742 Kozyatağı - Kadıköy / İstanbul
Tel : +90 (216) 372 9898  Fax : +90 (216) 384 8188 E-posta : b.nasun@barnas.com.tr

WEBMAIL

© Copyright 2014 Barnas
  Zoom Ajans