Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com Satmak / Kiralamak İstiyorum    |    Almak / Kiralamak İstiyorum 

BARNAS Genel Müdürlük
Barnas Facebook  

Her Ofis Bagimsiz Bir Franchise Isletmesidir 
  DANIŞMANLARIMIZ
  Danışmanlarımız
  BARNAS “Gayrimenkulde % 100”
   Ne Anlamına Gelir?
  Barnas Gayrimenkul
   Danışmanlarının Avantajları
  Gayrimenkul Danışmanı Olmak
   İstiyorum

  GAYRİMENKUL ARAMA
 Emlak Tipi
 Durum
 Emlak No
 İl
 İlçe
 Semt
 
<< Bütün Gayrimenkuller >>
 
  OFİS ARAMA
 
<< Bütün Ofisler >>
  DANIŞMAN ARAMA
Ad
Soyad
<< Bütün Danışmanlar >>
 


BARNAS GAYRİMENKUL DANIŞMANLARININ AVANTAJLARI

Gayrimenkul Sektörü sadece ülkemizde değil, bütün Dünyada her zaman ilgi çeken, ciddi kazanç fırsatı olan bir sektördür.

İnsanların temel ihtiyaçlarından biri – barınma ihtiyacıdır. Herkesin her zaman bir kiralık veya satılık bir mülke ihtiyacı vardır.
Stok maliyeti yoktur. Neredeyse sermayesiz bir iş fırsatıdır.
Ülke ekonomisi daralma dönemine girse bile hiçbir zaman sıfırlanmaz, çünkü ihtiyaç satışları mutlaka olacaktır.
Dünya’nın en zengin insanların her zaman yatırımların büyük bir kısmı gayrimenkulde değerlendirmektedirler. Türkiye’de de bu durum farklı değildir.
Günümüzde neredeyse bütün Dünya’da ekonomik çalkantıları yaşandığı dönemde, ülkemizin temkinli ve sağlıklı adımlar sayesinde daha az etkilenmiş gözükmektedir. Hatta tarih ve coğrafik mirasını göz önünde bulundurarak ciddi bir bölgesel güç oluşturmuştur ve çok cazip ve ilgi çeken uluslararası yatırımcıları için odak haline gelmiştir.

Siz de bulunduğunuz durumdan ve aylık kazançtan memnun değilseniz, hayatınızın kontrolü ele almak, istediğiniz hayallere kavuşmak ve istediğiniz kadar kazanmak için yeni bir atılım yapmalısınız – Gayrimenkul Sektörüne girip bir BARNAS Franchise Ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olmalısınız ve Size sunduğumuz avantajlarından faydalanmalısınız.

1. BARNAS Gayrimenkulde % 100 Sistemi – bir Gayrimenkul Danışmanı için gelebilecek en son nokta, çünkü kazancını tamamen size aittir. (Bu nasıl mümkün olabilir? Öğrenmek için aşağıdaki başvuru formu doldurarak, Merkez Ofisimizden veya Size en yakın Franchise Ofis Sahibinden randevu alarak öğrenebilirsiniz).

2. BARNAS Gayrimenkul Danışmanları sektörün en iyilerdendir. Bir BARNAS Franchise Ofisine katılarak uzmanlarla çalışma avantajı yakalayabilirsiniz.

3. BARNAS Franchise Ofisinde Gayrimenkul Danışmanları işin % 100 kontrolünü ellinde tutmaktadır. Ofisler emlak işi yapmak isteyen kişilere altyapı hizmeti veren şirketidir. Her Gayrimenkul Danışmanı kendi işin patronudur.

4. BARNAS Gayrimenkulde % 100 Sistemi çalışma özgürlüğünüzün en üst seviyesidir. Ne kadar çalışıp, ne kadar kazanmak istediğinizi, ne zaman tatile gideceğinizi tamamen size bırakılmıştır.

5. BARNAS Gayrimenkulde % 100 Sistemi profesyonelce hazırlanmış kurumsal ve grafik standartların çerçevesinde reklam ve kişisel promosyon özgürlüğünüzü vermektedir.

6. Emlak işi yapıyorsanız ve yalnızlıktan kurtulmak istiyorsanız, bir BARNAS Franchise Ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olmalısınız ve Sizin gibi uzmanlar arasında katılıp, bu sinerji avantajından faydalanabilirsiniz ve kazancınızı artırabilirsiniz.

7. BarnasFranchise Ofisler çok profesyonelce yönetilen ofislerdir. Profesyonel yönetim, sekretarya ve destek ekibi sayesinde bütün idari günlük işler çözülmektedir. Gayrimenkul Danışmanları bütün zamanı SATIŞ işine ayırabiliyorlar.

8. BARNAS Sistemindeki Gayrimenkul Danışmanları daha ileri gitmeleri için, her zaman güncel ve en iyi mesleki eğitim ve kişisel gelişim seminerleri periyodik olarak düzenlemektedir. Bu sektöre yeni giriyorsanız ve gayrimenkul satışı ile ilgili hiçbir şey bilmiyorsanız, bizim hazırladığımız bütün 13 yıllık teori, tecrübe ve birikimi koyarak “BARNAS Satışa Giriş Eğitimi” sayesinde bunu kolayca aşabilirsiniz.

9. BARNAS Franchise Ofisler şık ve modern çalışma ortamı sunmaktadır.

10. BARNAS Franchise Ofis Sahipleri Sizin için rakip değildir, güçlü destekçi, yol gösterici ve zor durumlarda her zaman yanında olmaya hazır gerçek liderelerdir.

11. BARNAS Gayrimenkul Danışmanları BARNAS Referral (Yönlendirme) Sistemi kullanarak kazancınızı artırma imkânı verebilmektedir.

12. BARNAS Gayrimenkul Danışmanları www.barnas.com.tr’yi kullanarak ellerinizde ki bütün gayrimenkullerini kolayca pazarlayabilmektedir.

Bütün bu avantajlarından istifade etmek istiyorsanız, aşağıda ki Başvuru Formu doldurarak BARNAS Ailesine katılabilirsiniz.

Bizden haberler ve yeniliklerimiz hakkinda bilgi almak için lütfen üye olunuz!
Ad - Soyad :  E-posta :   
Ofis Giris
İnönü Cad. Kosova Apt. No:90/3 34742 Kozyatağı - Kadıköy / İstanbul
Tel : +90 (216) 372 9898  Fax : +90 (216) 384 8188 E-posta : b.nasun@barnas.com.tr

WEBMAIL

© Copyright 2014 Barnas
  Zoom Ajans