Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com Satmak / Kiralamak İstiyorum    |    Almak / Kiralamak İstiyorum 

BARNAS Genel Müdürlük
Barnas Facebook  

Her Ofis Bagimsiz Bir Franchise Isletmesidir 
  FRANCHISE
  Franchise Nedir ?
  BARNAS “Gayrimenkulde % 100”
   Ne Anlamına Gelir?
  BARNAS Franchise Ofis Sahiplerinin
   Avantajları
  Öncelikli Franchise Bölgelerimiz
  Franchise Başvuru Formu
  BARNAS Franchise Ofisleri Ara
  Akademi BARNAS

  GAYRİMENKUL ARAMA
 Emlak Tipi
 Durum
 Emlak No
 İl
 İlçe
 Semt
 
<< Bütün Gayrimenkuller >>
 
  OFİS ARAMA
 
<< Bütün Ofisler >>
  DANIŞMAN ARAMA
Ad
Soyad
<< Bütün Danışmanlar >>
 


BARNAS FRANCHISE OFİS SAHİPLERİNİN AVANTAJLARI

Dünyada ki gelişmeler, ülkemizin hızlı gelişen ekonomik konjonktürü ve ülkemizin gayrimenkul sektörüne yabancı ve yerli yatırımcıların devamlı artan ilgisi ve arzı göz önünde bulundurarak, artık Sizin de kara geçirecek ve nakit akışı sağlayacak işinizi kurmanın ve geliştirmenin vaktidir. Bu hayati karar verirken, bir markanın desteği alarak ve kazandırılan sistemin içine girerek, hedeflerinize çok daha kolay ve zahmetsiz ulaştırılabilir.

Tabi ki işin geliştirmesi ve başarıya götürülmesi Sizin enerjinize, tutkunuza ve lider yeteneklerinize büyük bir ölçüde bağılı olacaktır, ancak şunda % 100 emin olabilirsiniz ki, biz, BARNAS Ekibi olarak size her safhasında SEVGİ; SAYGI ve ADALETİ HER ZAMAN ÖN PLANDA TUTARAK,

Global vizyon doğrultusunda ilerleyen ve gelişen şirket olarak, ülke çapında paylaşım yapan, kazanan, mutlu bir sistem kurmayı;
Sistemin standartlarını her zaman en üst seviyeye çıkartmak için çaba sarf etmeyi;
En ileri teknoloji kullanmayı ve kullandırmayı;
Kişisel gelişim ve mesleki konularda ki eğitimleri özendirip, teşvik etmeyi,
Kişisel potansiyelinizi maksimum seviyede değerlendirmenize ve bunları açığa çıkartmanıza yardımcı olmayı destek, koçluk etmeyi;
Sosyal başarınızı desteklemeyi;
Ve en önemlisi, olabilecek en hızlı şekilde finansal özgürlüğünüzü elde etmek için size rehberlik etmeye ve yol göstermeye olacağız.

BARNAS Franchise Sahibi olunca, aşağıdaki avantajlarımızdan faydalanmış olacaksınız:

1. Devamlı parayı kaybeden değil, % 100 Kazanan Ofis Sahibi olmanın ve geleceğiniz için saptanabilir düzenli ve istikrarlı gelir yakalama avantajından faydalanacaksınız.

2. İşin başında bütün zamanınızı geçirmeden, Finansal Özgürlüğü ve Pasif Gelir oluşturma avantajından istifade etmiş olacaksınız.

3. Kolay yönetebilen bir sistemin parçası olacaksınız ve başka gayrimenkul ofislerde imkânsız veya çok zor görünen bir şey – yönetimi devretme avantajından faydalanabileceksiniz.

4. İşinizin kontrolü ve şirketinizin büyütme kararınızı % 100 ellerinizde tutmuş olacaksınız.

5. Gayrimenkul sektörü ekonomik krizlerinden en kolay etkilenen sektördür. BARNAS Gayrimenkulde % 100 Sistemi ile krizlerde bile yaşama ve ayakta durabilme fırsatından istifade etmiş olacaksınız.

6. Bütün Dünyada çökmekte olan emeklilik sistemine aksi olarak güçlü ve devamlı artabilen emeklilik sisteminden faydalanmış olacaksınız.

7. Her zaman satılabilir, aktif bir mal varlığı yaratma fırsatından istifade etmiş olacaksınız.

8. Sektörün en iyi Gayrimenkul Danışmanları ile çalışma avantajından istifade etmiş olacaksınız.

9. Gayrimenkul Ofis Sahiplerin en Büyük Kabusu – Gayrimenkul Danışmanı Kaybetme Korkusundan (Retention Problemi) kurtulmuş olacaksınız.

10. BARNAS’IN “Birlik Ruhundan” istifade ederek, kazancınızı artırma imkanı yalayabilme fırsatı.

11. Mesleki ve kişisel gelişim ve eğitim fırsatından istifade etmiş olacaksınız. Çok farklı ve yönlü, eğitim seminerlerine katılarak lider ve kişisel yeteneklerinizi maksimum seviyeye çıkartma fırsatı bulmuş olacaksınız. Ofis yönetimi, recruting (işe alma), retention (elde tutma), ofisinizi karlı hale ve para kazanan bir işletmeye dönüştürmesi için “BARNAS Ofis Yönetim ve İşletim Başlangıç ve İleri Kurslarına” katılarak bu konularda başarılı bir şekilde hakim olacaksınız. Zengin, gerçekçi, teori ve pratiğin karmasından gelişen “BARNAS Satışa Giriş Eğitiminden” mesleki yeteneklerinizi en üst seviyeye çıkartma fırsatından istifade etmiş olacaksınız.

12. Sadece teoriye dayalı değil, deneyime ve kişisel tecrübeye dayalı koçluk ve destek sisteminden faydalanmış olacaksınız. Sistemin kurucuları, inşaat sektöründe 20 yıllık ve gayrimenkul sektöründe13 yıllık kişisel birikimi ile Barbaros Nasün, Türkiye’de Gayrimenkul Sektöründe En İyi Gayrimenkul Danışmanlarını Yetiştiren Kişi olarak tanınmaktadır; NatalyaNasün, hazırladığı “BARNAS Satışa Giriş Eğitimi” ile Sektörde En Çok Kazanan Gayrimenkul Danışmanlarını yetiştirmektedir.

13. BARNAS teknolojik altyapısı ve network sisteminden faydalanmış olacaksınız.

14. BARNAS referral (yönlendirme) sistemi sayesinde ilave kazanç yaratma fırsatından faydalanmış olacaksınız.

15. Kişisel reklam ve tanıtım çok daha özgür bir şekilde kullanma fırsatı bulmuş olacaksınız.

16. Profesyonelce hazırlanmış ve tasarlanmış kurumsal grafik standartlarından, kırtasiye, basın, promosyon malzemelerinden, hukuksal zemine dayalı, İSO 9001:2000 Kalite Sistemine uygun olarak gelişmiş prosedürlerinden ve tariflerinden istifade etmiş olacaksınız.

17. BARNAS Gayrimenkul Gazetesi avantajlarından faydalanacaksınız.

Bizden haberler ve yeniliklerimiz hakkinda bilgi almak için lütfen üye olunuz!
Ad - Soyad :  E-posta :   
Ofis Giris
İnönü Cad. Kosova Apt. No:90/3 34742 Kozyatağı - Kadıköy / İstanbul
Tel : +90 (216) 372 9898  Fax : +90 (216) 384 8188 E-posta : b.nasun@barnas.com.tr

WEBMAIL

© Copyright 2014 Barnas
  Zoom Ajans